IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy

Go down 
AutorWiadomość
Polska
To tylko słowa...

Female Liczba postów : 265

PisanieTemat: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 7:17 pm

Proszę wszystkich chętnych o zgłoszenie swego uczestnictwa w owej sesji w tym właśnie temacie. Określenie, jaką postacią zamierzacie grać również byłoby mile widziane ^^

Ostatnio zmieniony przez Polska dnia Pią Sty 03, 2014 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rumunia
Szept

Male Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 7:18 pm

Cześć, jestem Rumunia i zamierzam być... uhm, Rumunią. :I
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Anglia
Krzyk Historii

Female Liczba postów : 878

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 7:21 pm

To ja spróbuję Węgierką <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiszpania
To tylko słowa...

Liczba postów : 330

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 7:28 pm

A-austria...?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adolf Hitler
Zimne Słowa

Liczba postów : 621

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 7:29 pm

Też się na to piszę!
...jako Czechy xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Królestwo Węgier
Szept

Female Liczba postów : 76

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 7:36 pm

Okej. ZAPISZĘ SIĘ.

Jako Gruzja.

Przepraszam ; ;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nadrenia-Westfalia
Administrator

Female Liczba postów : 253

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 9:55 pm

EKKA, JA TO CHCIAŁAM...

No to zostaje mi Litwa ._. Ew. Niemcy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://laboratorium.necessarium.eu/
Królestwo Węgier
Szept

Female Liczba postów : 76

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 10:31 pm

Ja myślałam jeszcze o Niemcach, albo Rosji, ale OC będzie bezpieczniejsze przy moim braku talentu do odgrywania kanonów xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Finlandia
Cichy Głos

Male Liczba postów : 108

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Wto Sty 15, 2013 10:47 pm

Marg, graj Litwą *-* znaczy się, rób jak chcesz, tylko że... Taurys do takiej akcji jest w sam raz <3

Ja się zastanawiam, czy grać, a jak już, to czy Luksemburgiem czy Finkiem...

A kto się złamie, przekleństwo nań spadnie

Zwinięty w szmatę leży sztandar ciała
Szarpie go w strzępy ptaszysko dwugłowe
Krwią pokreślona pleców karta biała
Na niej napis "nie powiem, nie powiem..."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://Kikki-and-friends.deviantart.com
Wolne Miasto Gdańsk
Cichy Głos

Female Liczba postów : 110

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Sro Sty 16, 2013 6:51 am

Ja też się zgłaszam! I zostaję przy swoim Gdańsku xP
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Polska
To tylko słowa...

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Sro Sty 16, 2013 8:46 am

Dobra, zamykam zgłoszenia, bo tłum się zaczyna schodzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bułgaria
Szept

Male Liczba postów : 27

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Sro Sty 16, 2013 10:15 am

... A ja czekałam na zgłoszenie do zaakceptowania karty! ;< *ryczy*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Polska
To tylko słowa...

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Sro Sty 16, 2013 10:25 am

Dobrze, już dobrze, tylko nie płacz... Ciebie jeszcze zapiszę. *nieco przerażona aż takim zainteresowaniem*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bułgaria
Szept

Male Liczba postów : 27

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Sro Sty 16, 2013 12:28 pm

Jej! Dziękuję! <3 *tula* Zaskoczę was, będę... *milczenie* BUŁGARIĄ XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Holsztyn
Szept

Liczba postów : 49

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Pon Kwi 08, 2013 4:32 pm

Lietuva się zgłasza c: ~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Polska
To tylko słowa...

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Pon Kwi 08, 2013 4:39 pm

Ok, jako, że od zgłoszeń trochę czasu minęło, czekam na potwierdzenie mi na PW, bądź w inny sposób, czy na pewno będziecie grać.
Planuję niebawem rozpocząć sesję, więc dobrze by było wiedzieć, na ilu graczy mam się przygotować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Polska
To tylko słowa...

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Nie Maj 05, 2013 3:21 pm

Kto jeszcze nie potwierdził swojego udziału w sesji, albo chciałby się zgłosić na miejsce tych, którzy zrezygnowali, ma ostatnią szansę, by to nadrobić. Ze względu na maturzystów, Dante ruszy dopiero 22 maja i do tego czasu przyjmuję zgłoszenia.

Jeszcze jedno małe ogłoszenie:
PILNIE DO SESJI POTRZEBUJEMY KOGOŚ, KTO ZAGRA RUMUNIĄ

Dziękuję za uwagę, koniec transmisji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Polska
To tylko słowa...

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   Sro Maj 22, 2013 8:22 pm

Dobra, dzisiaj ruszamy z tym koksem. Poniżej publikuję listę osób, które potwierdziły, że biorą udział w sesji:

Czechy - Ekka
Litwa - Gento
Gdańsk - Taki
Bułgaria - Mal
Luksemburg - Kikki
Rumunia - (?)

Jeśli ktoś jeszcze potwierdzał, a go pominęłam, to krzyczeć.

Pilnie potrzebujemy Rumunii, bo jest to postać o dużym znaczeniu dla całej sesji. Ponownie apeluję, żeby się ktoś zgłosił do gry tą postacią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   

Powrót do góry Go down

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1