Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy

Go down 
+7
Nadrenia-Westfalia
Królestwo Węgier
Adolf Hitler
Hiszpania
Anglia
Rumunia
Polska
11 posters
AutorWiadomość
Polska
To tylko słowa...
Polska


Female Liczba postów : 265

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 7:17 pm

Proszę wszystkich chętnych o zgłoszenie swego uczestnictwa w owej sesji w tym właśnie temacie. Określenie, jaką postacią zamierzacie grać również byłoby mile widziane ^^


Ostatnio zmieniony przez Polska dnia Pią Sty 03, 2014 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rumunia
Szept



Male Liczba postów : 32

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 7:18 pm

Cześć, jestem Rumunia i zamierzam być... uhm, Rumunią. :I
Powrót do góry Go down
Anglia
Krzyk Historii
Anglia


Female Liczba postów : 878

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 7:21 pm

To ja spróbuję Węgierką <3
Powrót do góry Go down
Hiszpania
To tylko słowa...
Hiszpania


Liczba postów : 330

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 7:28 pm

A-austria...?
Powrót do góry Go down
Adolf Hitler
Zimne Słowa
Adolf Hitler


Male Liczba postów : 621

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 7:29 pm

Też się na to piszę!
...jako Czechy xD
Powrót do góry Go down
Królestwo Węgier
Szept
Królestwo Węgier


Female Liczba postów : 76

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 7:36 pm

Okej. ZAPISZĘ SIĘ.

Jako Gruzja.

Przepraszam ; ;
Powrót do góry Go down
Nadrenia-Westfalia
Administrator
Nadrenia-Westfalia


Female Liczba postów : 253

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 9:55 pm

EKKA, JA TO CHCIAŁAM...

No to zostaje mi Litwa ._. Ew. Niemcy.
Powrót do góry Go down
http://laboratorium.necessarium.eu/
Królestwo Węgier
Szept
Królestwo Węgier


Female Liczba postów : 76

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 10:31 pm

Ja myślałam jeszcze o Niemcach, albo Rosji, ale OC będzie bezpieczniejsze przy moim braku talentu do odgrywania kanonów xD
Powrót do góry Go down
Finlandia
Cichy Głos
Finlandia


Male Liczba postów : 108

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyWto Sty 15, 2013 10:47 pm

Marg, graj Litwą *-* znaczy się, rób jak chcesz, tylko że... Taurys do takiej akcji jest w sam raz <3


Ja się zastanawiam, czy grać, a jak już, to czy Luksemburgiem czy Finkiem...
Powrót do góry Go down
http://Kikki-and-friends.deviantart.com
Wolne Miasto Gdańsk
Cichy Głos
Wolne Miasto Gdańsk


Female Liczba postów : 110

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptySro Sty 16, 2013 6:51 am

Ja też się zgłaszam! I zostaję przy swoim Gdańsku xP
Powrót do góry Go down
Polska
To tylko słowa...
Polska


Female Liczba postów : 265

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptySro Sty 16, 2013 8:46 am

Dobra, zamykam zgłoszenia, bo tłum się zaczyna schodzić.
Powrót do góry Go down
Bułgaria
Szept
Bułgaria


Male Liczba postów : 27

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptySro Sty 16, 2013 10:15 am

... A ja czekałam na zgłoszenie do zaakceptowania karty! ;< *ryczy*
Powrót do góry Go down
Polska
To tylko słowa...
Polska


Female Liczba postów : 265

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptySro Sty 16, 2013 10:25 am

Dobrze, już dobrze, tylko nie płacz... Ciebie jeszcze zapiszę. *nieco przerażona aż takim zainteresowaniem*
Powrót do góry Go down
Bułgaria
Szept
Bułgaria


Male Liczba postów : 27

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptySro Sty 16, 2013 12:28 pm

Jej! Dziękuję! <3 *tula* Zaskoczę was, będę... *milczenie* BUŁGARIĄ XD
Powrót do góry Go down
Holsztyn
Szept
Holsztyn


Liczba postów : 49

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyPon Kwi 08, 2013 4:32 pm

Lietuva się zgłasza c: ~~
Powrót do góry Go down
Polska
To tylko słowa...
Polska


Female Liczba postów : 265

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyPon Kwi 08, 2013 4:39 pm

Ok, jako, że od zgłoszeń trochę czasu minęło, czekam na potwierdzenie mi na PW, bądź w inny sposób, czy na pewno będziecie grać.
Planuję niebawem rozpocząć sesję, więc dobrze by było wiedzieć, na ilu graczy mam się przygotować.
Powrót do góry Go down
Polska
To tylko słowa...
Polska


Female Liczba postów : 265

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptyNie Maj 05, 2013 3:21 pm

Kto jeszcze nie potwierdził swojego udziału w sesji, albo chciałby się zgłosić na miejsce tych, którzy zrezygnowali, ma ostatnią szansę, by to nadrobić. Ze względu na maturzystów, Dante ruszy dopiero 22 maja i do tego czasu przyjmuję zgłoszenia.

Jeszcze jedno małe ogłoszenie:
PILNIE DO SESJI POTRZEBUJEMY KOGOŚ, KTO ZAGRA RUMUNIĄ

Dziękuję za uwagę, koniec transmisji.
Powrót do góry Go down
Polska
To tylko słowa...
Polska


Female Liczba postów : 265

"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy EmptySro Maj 22, 2013 8:22 pm

Dobra, dzisiaj ruszamy z tym koksem. Poniżej publikuję listę osób, które potwierdziły, że biorą udział w sesji:

Czechy - Ekka
Litwa - Gento
Gdańsk - Taki
Bułgaria - Mal
Luksemburg - Kikki
Rumunia - (?)

Jeśli ktoś jeszcze potwierdzał, a go pominęłam, to krzyczeć.

Pilnie potrzebujemy Rumunii, bo jest to postać o dużym znaczeniu dla całej sesji. Ponownie apeluję, żeby się ktoś zgłosił do gry tą postacią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy   "Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy Empty

Powrót do góry Go down
 
"Przepraszam cię, Dante", czyli wędrówka po zaświatach - temat dla graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Temat dla graczy [HetaOni]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dante-
Skocz do: