Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogłoszenie - Meet w W-wie.

Go down 
+3
Francja
Anglia
Adolf Hitler
7 posters
AutorWiadomość
Adolf Hitler
Zimne Słowa
Adolf Hitler


Male Liczba postów : 621

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptyWto Lip 02, 2013 11:42 am

Planujemy meet w Warszawie na Polu Mokotowskim
Wstępny termin - 19.08.2013

Tak, wszystkich userów tego forum zapraszamy na wakacyjny meet.^^
Data i miejsce są podane wstępnie i jest to coś, co można jeszcze przedyskutować - dlatego też zapraszam do dyskusji - nie tylko na temat daty i miejsca, ale ogólnie o meecie. Jakieś dodatkowe pomysły, a może bardziej szczegółowe pytania? Ten temat jest właśnie po to!
Organizatorzy... nie wiem, czy takowi są. Po prostu padł kiedyś luźny pomysł na to, żeby się spotkać. Więc czemu by nie?^^
Powrót do góry Go down
Anglia
Krzyk Historii
Anglia


Female Liczba postów : 878

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptyWto Lip 02, 2013 12:08 pm

Co do organizacji - moglibyście wynająć sobie miejsca w jakiejś noclegowni młodzieżowej. Wtedy wliczy się nockę i brak konieczności wyjeżdżania/odjeżdżania/rozdzielania się.

Naprawdę żałuję, że nie mogę się pojawić.
Powrót do góry Go down
Francja
Cichy Głos
Francja


Male Liczba postów : 127

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptyWto Lip 02, 2013 2:04 pm

Najsampierw przydałoby się ustalić ile osób jest zainteresowanych spotkaniem. I ile z tych osób akurat w stolicy mieszka. *anielski uśmiech* Mnie osobiście data i miejsce pasuje, bo później będę niedostępna okresowo. A i tak zapraszam wszystkich do naszej pięknej Warszawy, z Mokotowskich łatwo się przesiądziemy w tramwaj i podjedziemy na Powiśle, bo tam mają najlepszą kawę <3
Powrót do góry Go down
Adolf Hitler
Zimne Słowa
Adolf Hitler


Male Liczba postów : 621

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptyWto Lip 02, 2013 7:14 pm

I właśnie po to jest ten temat, żeby się o wszystko zgadać i żeby wiedzieć kto chce i może przyjechać. Wtedy ustali się ostatecznie datę i dogada szczegóły.
Sama... sama mam jakieś 240km do W-wy, ale jak kasa będzie to spróbuję dotrzeć, teoretycznie jestem otwarta na niemal wszystkie terminy, acz nie ukrywam, że im bliżej końca sierpnia, tym dla mnie byłoby lepiej - jeśli się uda, to w połowie sierpnia chciałabym pojechać nad morze. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. c:
Powrót do góry Go down
Wolne Miasto Gdańsk
Cichy Głos
Wolne Miasto Gdańsk


Female Liczba postów : 110

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptyWto Lip 02, 2013 8:16 pm

Dla mnie tak samo, im później, tym lepiej. A o początku sierpnia nawet nie myślę, bo jestem na pielgrzymce, więc w grę wchodzą tylko terminy po 12. Gdyby się jeszcze znalazł ktoś do podróży, bo ja nieżyciowe, niezorganizowane dziecko jestem, co to nigdy pociągiem nie jechało...
Powrót do góry Go down
Republika Chińska
Administrator
Republika Chińska


Male Liczba postów : 256

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptyWto Lip 02, 2013 9:02 pm

Ja nie wiem jak z funduszami D: Raz, że za daleko (dojazdy, etc. a to w trakcie wakacji, gdzie wiadomo, pieniążki szybciej wyfruwają z portfeli), dwa, że po Łódżkim Hetaliameecie :c
Powrót do góry Go down
Hiszpania
To tylko słowa...
Hiszpania


Liczba postów : 330

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptySro Lip 03, 2013 8:50 pm

Pomacham wam z samolotu :<
Powrót do góry Go down
KSRR
Szept
KSRR


Male Liczba postów : 18

Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. EmptySob Sie 10, 2013 1:36 pm

https://m.facebook.com/events/631659283513982?aref=2&ref=bookmark&__user=100001300121560

Dla nie posiadajacych facebooka :
Termin sie zmienil - 29.08.13

Proponowalabym tez zmiane miejca, poniewaz obawiam sie, ze sie po prostu pogubimy. xd

EDIT 25.08.13 :

MUSIMY SIĘ W KOŃCU ZMÓWIĆ. WCIĄŻ MIEJSCE NIE JEST USTALONE ORAZ POTRZEBUJĘ KILKU WAŻNYCH INFORMACJI OD KILKU OSÓB.

Także przed meetem będę czatować na forum/gg/telefonie/facebooku. :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenie - Meet w W-wie.   Ogłoszenie - Meet w W-wie. Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenie - Meet w W-wie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Formalności :: Nowości, zmiany i ogłoszenia-
Skocz do: