Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania do administracji

Go down 
+2
Anglia
Nieodwołalna Konieczność
6 posters
AutorWiadomość
Nieodwołalna Konieczność
Mistrz Gry
Nieodwołalna Konieczność


Liczba postów : 226

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySob Sie 18, 2012 9:53 pm

Coś jest niezrozumiałe? Nie wiesz, co robić dalej? Tu możesz zapytać o nurtujące cię kwestie związane z forum i grą.
Powrót do góry Go down
https://weltkrieg.forumpl.net
Anglia
Krzyk Historii
Anglia


Female Liczba postów : 878

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyNie Wrz 02, 2012 12:13 pm

Dobrze, to ja będę upierdliwa i zadam pytanie. Przepraszam, jeśli gdzieś po drodze tkwi odpowiedź, możliwe, że nie zauważyłam.
Jak to jest z zakładaniem tematów? Trzeba najpierw prosić o zgodę mistrzów gry, czy raczej róbta co chceta, byle z umiarem?
Powrót do góry Go down
Nieodwołalna Konieczność
Mistrz Gry
Nieodwołalna Konieczność


Liczba postów : 226

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyNie Wrz 02, 2012 12:14 pm

Róbta, co chceta. c: Na dniach pojawi się temat, gdzie będzie można prosić o udział MG w rozgrywce, ale do zakładania tematów i rozgrywek fabularnych wręcz zachęcam.
Powrót do góry Go down
https://weltkrieg.forumpl.net
Marchia Wschodnia
Cichy Głos
Marchia Wschodnia


Male Liczba postów : 196

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyCzw Wrz 27, 2012 10:00 pm

przepraszam, że ja z głupim pytaniem

czy może bylaby możliwość na wydzielenie tu malutkiego tematu na przeniesionego rpga z hO?

edit:
(dzięki Axel <3)
Powrót do góry Go down
Finlandia
Cichy Głos
Finlandia


Male Liczba postów : 108

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyCzw Lis 29, 2012 7:07 pm

Mam pytanie. Co najdroższa administracja sądzi o utworzeniu w informacjach profilu rubryczki "multikonta"? Trochę by to ułatwiało...
Powrót do góry Go down
http://Kikki-and-friends.deviantart.com
Nieodwołalna Konieczność
Mistrz Gry
Nieodwołalna Konieczność


Liczba postów : 226

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyCzw Lis 29, 2012 7:10 pm

Administracja zgadza się z tą sugestią, jeżeli ktoś jest przeciw, przez tydzień można vetować decyzję, tzn. wysyłać tu wnioski z uzasadnieniem, dlaczego mu się to pole profilu nie podoba. Ja już je tworzę i dziękuję za dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
https://weltkrieg.forumpl.net
Anglia
Krzyk Historii
Anglia


Female Liczba postów : 878

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 01, 2013 10:17 am

Nie mam pytań, ale chcę tylko pochwalić genialny szablon. Najładniejszy do tej pory <3

(Btw, znaleźliśmy kiedyś-kiedyś art z drugowojennym Niemcem, też w tych barwach, ale jakiś taki bardziej pasują... A zresztą, ten też ładny. I alianci następni w kolejce, ale to już, jak będziemy wygrywać.-)
Powrót do góry Go down
Republika Chińska
Administrator
Republika Chińska


Male Liczba postów : 256

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 01, 2013 12:08 pm

Jako autorka szablonu dziękuję za pochwały~
A obrazek z Niemcem tez był brany pod uwagę (bo pamiętałam, ze go kiedyś rzuciłaś), jednak demokratycznym głosowaniem wybrano ten, który jest teraz. (Oczywiście zmodyfikowany przeze mnie ^^)
Powrót do góry Go down
Anglia
Krzyk Historii
Anglia


Female Liczba postów : 878

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 01, 2013 5:21 pm

Czaję.~ Mniej pytań wzbudza, gdy niewtajemniczeni ludzie widzą na ekranie poważny rysunek mężczyzny z samolotem niż widok dwóch nazistów z pejczami w towarzystwie Japończyka. Ale to osobiste problemy pierwszego świata. I tak jest ładnie, chociaż mniej dojrzale. <3 Gratulacje dla kucharza.

A, żeby tym razem nie offtopować, to z pytań do administracji... Będzie robiona jakaś czystka w bannerach? Połowa tych forów jest martwa, inne nie mają chyba nawet wklejonego tutejszego.
Powrót do góry Go down
Adolf Hitler
Zimne Słowa
Adolf Hitler


Male Liczba postów : 621

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 01, 2013 8:13 pm

Anglia napisał:
Będzie robiona jakaś czystka w bannerach? Połowa tych forów jest martwa, inne nie mają chyba nawet wklejonego tutejszego.

Ja może nie jestem najlepszą osobą do tego typu odpowiedzi, ale co wiem to powiem. Najwyżej Chińcia lub Ax uzupełnią moją odpowiedź. Rozmawialiśmy już o bannerach i z tego co wiem, to mają się nimi zająć w najbliższym czasie...  *Ja, jako osoba z antytalentem technicznym co najwyżej zawracam głowę i mędzę ._.*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania do administracji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Formalności :: Nowości, zmiany i ogłoszenia-
Skocz do: